Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Praca za granicą, Olkusz
Praca Praca za granicą Operator wózka widłowego (k/m) – Niemcy

Operator wózka widłowego (k/m) – Niemcy

firmowe
Dodano: 16 grudnia 2020
ID oferty: 5574

    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bad Sobernheim

    Zakres obowiązków:

    ● Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów w tzw. big bags zgodnie z przyjętymi zasadami
    ● Kontrola i napełnianie silosów
    ● Transport wewnętrzny towarów
    ● Przenoszenie towarów z 18 metrowych regałów przy pomocy wózka widłowego wysokiego składu
    ● Dbanie o czystość w miejscu pracy

    Oferujemy:

    ● Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system awansów od 2. miesiąca pracy ok. 1400 € netto!
    ● Premie za brak nieobecności w pracy
    ● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
    ● Bezpłatny kurs języka niemieckiego
    ● Komfortowe warunki mieszkaniowe
    ● 30 dni urlopu w roku oraz dodatek urlopowy
    ● Talony na benzynę o wartości 40 €
    ● Wsparcie w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych

    Wymagania:

    ● Wytrzymałość fizyczna
    ● Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
    ● Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
    ● Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 – wymóg konieczny
    ● Gotowość do pracy zmianowej

    KONTAKT

    Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

    bydgoszcz@cp-personal.com

    Tel. +48 517 675 433
    Tel. +48 517 677 609

    Ogłoszenia podobne

    Płaca do ustalenia

    Telefon: +48 517 675 433 pokaż
    Adres: Olkusz, olkuski
    Użytkownik: @ConceptPlus