Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Logistyka, Transport, Olkusz
Praca Logistyka, Transport Kierowca kat. B w transporcie międzynarodowym

Kierowca kat. B w transporcie międzynarodowym

firmowe
Dodano: 27 października 2020
ID oferty: 5566

    ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej. Miejsce pracy: Głogów

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    – Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony.
    – Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet.

    WYMAGANIA:
    – Dyspozycyjność, uczciwość, punktualność
    – Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.

    OFERUJEMY:
    – Zatrudnienie w stabilnej firmie
    – Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
    – System pracy 3/1 (23 dni w trasie)

    Zaświadczenie o niekaralności będzie stanowić dodatkowy atut – jest ono konieczne do skierowania kierowcy na szkolenie w zakresie obsługi ładunków lotniczych oraz do powierzenia obsługi przesyłek celnych.

    Aplikacja na stanowisko pracy:

    Ogłoszenia podobne

    Płaca od: 1 zł

    Telefon: 535507071 pokaż
    Adres: Olkusz, olkuski
    Użytkownik: @ARRA_GROUP